Zabiegi twarzy


Twarz jest zwierciadłem Twojej duszy. Dlatego właśnie nasze zabiegi nie ograniczają się tylko do intensywnej pielęgnacji twarzy, szyi i karku, lecz również Twojego ogólnego dobrego samopoczucia.

Przed rozpoczęciem każdego zabiegu dokładnie sprawdzamy typ i kompozycję skóry, tak, by pielęgnować skórę Twojej twarzy w najbardziej odpowiedni i skuteczny sposób.

 

Oferujemy następujące zabiegi:


EKSFOLIACJA KWASEM PIROGRONOWYM

Dzięki szybkiej penetracji w skórę właściwą, w wyjątkowo krótkim czasie, pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych, zbliżonych do tych, jakie dają agresywne zabiegi złuszczające.

WSKAZANIA DO ZABIEGU :

■ cery trądzikowe i łojotokowe, z bliznami, przebarwieniami, starzejące się, wymagające głębokiej regeneracji i odnowy

DZIAŁANIE ZABIEGU :

■ oczyszczenie i zmniejszenie łojotoku , likwidacja zaskórników, przyspieszenie gojenia stanów zapalnych, poprawa napięcia, rozjaśnienie, zwiększenie gęstości skóry, wygładzenie zmarszczekLIFT DIAMENTOWY

Kawior i DNA zawarte w produktach linii Anti Age sprzyjają skórze dojrzałej widocznie poprawiając jej kontur i ujędrniając. Ich działanie świetnie uzupełnia masa perłowa mająca zdolność trwałego pochłaniania szkodliwego promieniowania. Doskonały efekt liftingu uzyskamy również poddając się zabiegom na bazie kosmetyków z diamentowej linii Anti Age De Lux.


WSKAZANIA DO ZABIEGU:

dojrzała, wiotka skóra ze zmarszczkami, wymagająca poprawy napięcia i ujędrnienia, odżywienia oraz regeneracji

EFEKTY ZABIEGU:

poprawa owalu twarzy, natychmiastowy lift, poprawa kondycji skóry, spłycenie zmarszczek, rozświetlenie i nawilżenie skóry
POLSKI PEELING ZIOŁOWY JADWIGI

Jest to bezpieczny  zabieg  polegający  na głębokim  złuszczaniu naskórka, bazuje tylko na naturalnych roślinnych składnikach .  Jest zabiegiem przeznaczonym do przeprowadzania zarówno na twarz  jak i ciało .

Wskazania: likwidacja potrądzikowych efektów, zmniejszenie porów  skóry , przebarwień , blizn , wygładzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, a przez to odmłodzenie skóry .


 

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu intensywność złuszczania jest ściśle sprawdzana i dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, co sprawia, że zabieg ten jest bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo.

Jak działa mikrodermabrazja diamentowa?

Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka, w jego najgłębiej położonej, żywej warstwie, dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry i zastępują komórki uszkodzone, a złuszczanie następuje stopniowo, warstwa po warstwie.MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Jest zabiegiem, który łączy elementy technologii medycznej i kosmetycznej w celu stymulacji skóry i wielokrotnego przyspieszenia transportu składników aktywnych w skórze.
Końcówka do pracy ma specjalną bazę, na której umieszczone są mikroigiełki o specyficznej budowie umożliwiającej bezbolesną perforację powierzchni skóry. Podczas zabiegu nie zostają uszkodzone naczynia krwionośne i limfatyczne.
Mikroigły poprzez perforację naskórka redukują jego barierę dyfuzji (przenikania) i pozwalają wniknąć wysoko skoncentrowanym składnikom aktywnym zawartym w ampułce, wgłąb epidermy.
Końcówka z mikroigłami stymuluje regenerację skóry poprzez mechaniczne pobudzenie jej receptorów.