MEDYCYNA ESTETYCZNA
Czym jest medycyna estetyczna??

W ciągu ostatniego dziesięciolecia nastąpił znaczny wzrost zainteresowania nieoperacyjnymi metodami poprawy urody. Okazało się, że korekcja zmarszczek, powiększanie i modelowanie ust są możliwe bez przeprowadzania operacji plastycznych.

Zgodnie z definicją, medycyna estetyczna zajmuje się głównie profilaktyką starzenia się skóry oraz rekonstrukcjami mającymi odtworzyć stan sprzed tego procesu. Mówiąc ogólnie, poprzez drobne, nieinwazyjne zabiegi ma odmłodzić naszą skórę, pozbyć się zmarszczek, czy poprawić drobne defekty estetyczne, które wpływają negatywnie na naszą samoocenę - blizny, zapadnięte policzki, zbyt małe piersi, itp. Wiele kobiet decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej właśnie po to, aby cofnąć czas, który najbardziej widoczny jest na naszej skórze. Przecież skóra, to nie tylko nasza twarz, lecz całe ciało. Kobiety mają to do siebie, że patrząc w lustro potrafią znaleźć coś, co chciałyby choć lekko poprawić. Kiedy kończymy 25 lat zaczynamy dokładniej przyglądać się swojej twarzy w lustrze. Tuż przed trzydziestką zauważamy w nim pierwsze zmarszczki, to daje o sobie znać zmniejszająca się ilość kwasu hialuronowego w organizmie. Początkowo widoczne są linie między nosem a ustami, na czole i dookoła oczu. Wraz z wiekiem nasza skóra starzeje się, wiotczeje i robi się szorstka i jest to kolejny etap tworzenia się zmarszczek, często sytuację pogarsza nadmierne przebywanie na słońcu.


W naszym salonie kosmetycznym, ku dużemu zadowoleniu naszych klientów wykonujemy zabiegi botoxu oraz wypełnienia kwasem hialuronowym. Usługi świadczy lekarz medycyny, dr Konrad Kochan. Raz na dwa miesiące można skorzystać z darmowych i nieobowiązujących konsultacji z zakresu medycyny estetycznej, na które serdecznie zapraszamy!