N O W O Ś Ć !!!

HENNA PUDROWA BH do brwi

 Pudrowa henna do brwi BH zapewnia trwały i piękny efekt wypełnionych brwi i jest uznawana za jedną z najlepszych.

Efekt utrzymuje się do 2-3 tygodni na skórze i do 6 tygodni na włoskach.

 

61558698_2257085150993589_5533029462028845056_njpg

Zabieg daje wspaniałe efekty dla brwi słabych, rzadkich, średniogęstych, pozbawionych blasku i witalności, siwych, zbyt mocno regulowanych, słabo odrastających, w procesie rekonstrukcji. Jest wspaniały dla tych z Was, które bezskutecznie zapuszczają brwi i mają ubytki w łuku brwiowym. Dla osób, które boją się makijażu permanentnego, a zwykła henna nie daje długotrwałych rezultatów.
Zabieg został stworzony przede wszystkim do odbudowy brwi, głębokiego odżywienia oraz wzmocnienia struktury brwi i przyspieszenia wzrostu nowych włosków, a także do optycznego zagęszczenia włosków w łuku brwiowym.
Henna ta zawiera naturalne składniki, wolne od amoniaku i nadtlenku wodoru, wegańskie.
Koloryzacja brwi henną pudrową nie polega wyłącznie na aplikacji farby na włoski.

Dokonujemy szczegółowych pomiarów z rozrysowaniem idealnego kształtu, szerokości i długości brwi dopasowanych do Twojego owalu twarzy.

Dlatego możesz spotkać się z określeniem „brwi szyte na miarę” lub „brwi spersonalizowanie” – dopasowane do Ciebie w stu procentach. To właśnie dzięki mapowaniu, czyli rozrysowaniu kształtu brwi, można nadbudować ubytki w brwiach. Ponieważ Brow Henna barwi skórę – efektem jest łuk brwiowy jak po umalowaniu kredką lub cieniem (pudrem).